karmy dla psów

Karmy dla psiaka którą warto kupić – wypróbuj

Karmy dla psiaka którą warto kupić – wypróbuj

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z żądaniami użytkowników w ich propozycji można wyszukać karmy dla dojrzałych czworonogów, oraz też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się różnorodni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze daje? W owym wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia oraz pokazać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrealizowała dwa warianty żywności: karmy suche i karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe główne w propozycji firmy odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla każdych odmian piesków i 3 gatunki karm poświęcone dla piesków odmian małych wielkich oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została zaprojektowana poprzez zbiór sprawdzonych specjalistów z wiedzą o tym, by umożliwić szczeniętom najlepszy rozkwit. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są kapitalne dla łagodnych żołądków młodych czworonogów. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest potrzebna szczeniętom w okresie gwałtownego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych warto ponadto wspomnieć o atutach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, znaczną porcję mięsiwa (26%), oleje plus tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
psie karmy suche i mokre tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka sprzedaje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która sprzyja przyjmowanie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie jeno pyszna, lecz i odżywcza i lekka. Mokra karma Pedigree Junior posiada pierwiastki winne za silne i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), zwiększające odporność (witamina E i minerały) plus pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Podsumowując propozycja firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć różnorodna, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ jest w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy wytworzone przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i wciąż ulepsza swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z którymi współtworzy. Dzięki temuż są więc to karmy bezbłędnie przystosowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty kaloryczne, jak również smakowe.