Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest dobrą możliwością, by wykorzystać energiczność naszego pupila, jednocześnie pogłębiać relację. Regularne zabawy działają dobrze na zdrowie psa, oraz sprawiają frajdę właścicielowi. Gry dobrze jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, pasujących do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z szeregu materiałów, są piłki gumowe, materiałowe lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo ważne, jeśli jesteśmy opiekunami małych odmian psów, takich jak pudle i yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem będzie frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies będzie mógł wybiegania się. Jeśli pies umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo można było przenosić zabawkę w zębach. Frisbee dla psa nie może być za twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, dlatego w celu uniknięcie nieprzyjemnych wypadków wybierajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/